T.C. ANKARA ÜNİVERSİTESİ

42. GELENEKSEL SPOR OYUNLARI VOLEYBOL KADINLAR-ERKEKLER MAÇ PROGRAMI

Branş Maç No Tarih Saat TAKIM-A SKOR TAKIM-B
Voleybol E – 01 05.03.2019 Salı 10:00 Eczacılık Fakültesi     Diş Hekimliği Fakültesi
Voleybol E – 02 05.03.2019 Salı 11:30 İletişim Fakültesi     Güzel Sanatlar Fakültesi
Voleybol K – 01 05.03.2019 Salı 13:00 Ziraat Fakültesi     Veteriner Fakültesi
Voleybol K – 02 05.03.2019 Salı 14:30 Sağlık Hiz. MYO     Tıp Fakültesi
               
Voleybol K – 03 06.03.2019 Çarşamba 10:00 Diş Hek. Fak.     Mühendislik Fakültesi
Voleybol K – 04 06.03.2019 Çarşamba 11:30 Siyasal Bilgiler Fakültesi     Güzel Sanatlar Fakültesi
Voleybol E – 03 06.03.2019 Çarşamba 13:00 Siyasal Bilgiler Fakültesi     Dil ve Tarih Coğ. Fak.
Voleybol E – 04 06.03.2019 Çarşamba 14:30 Veteriner Fakültesi     Hukuk Fakültesi
               
Voleybol E – 05 07.03.2019 Perşembe 10:00 Eğitim Bilimleri Fak.     GAMA MYO
Voleybol E – 06 07.03.2019 Perşembe 11:30 Spor Bilimleri Fakültesi     01 Galibi
Voleybol K – 05 07.03.2019 Perşembe 13:00 Dil ve Tarih Coğ. Fak.     Eczacılık Fakültesi
Voleybol K – 06 07.03.2019 Perşembe 14:30 Hukuk  Fak.     01 Galibi
               
Voleybol K – 07 13.03.2019 Çarşamba 10:00 Eğitim Bilimleri Fak.     02 Galibi
Voleybol E – 07 13.03.2019 Çarşamba 11:30 Ziraat Fakültesi     02 Galibi
Voleybol E – 08 13.03.2019 Çarşamba 13:00 Tıp Fakültesi     05 Galibi
               
Voleybol E – 09 15.03.2019 Cuma 10:00 03 Galibi     04 Galibi
Voleybol K – 08 15.03.2019 Cuma 11:30 Spor Bilimleri Fakültesi     05 Galibi
Voleybol K – 09 15.03.2019 Cuma 13:00 03 Galibi     04 Galibi
               
Voleybol E – 10 19.03.2019 Salı 13:00 06 Galibi     07 Galibi
Voleybol E – 11 19.03.2019 Salı 14:30 08 Galibi     09 Galibi
               
Voleybol K – 10 21.03.2019 Perşembe 13:00 06 Galibi     07 Galibi
Voleybol K – 11 21.03.2019 Perşembe 14:30 08 Galibi     09 Galibi
               
Voleybol E – 12 26.03.2019 Salı 13:00 10 Mağlubu (3. lük maçı)     11 Mağlubu (3. lük maçı)
Voleybol K – 12 26.03.2019 Salı 14:30 10 Mağlubu (3. lük maçı)     11 Mağlubu (3. lük maçı)
               
Voleybol K – 13 28.03.2019 Perşembe 13:00 10 Galibi (Final)     11 Galibi (Final)
Voleybol E – 13 28.03.2019 Perşembe 14:30 10 Galibi (Final)     11 Galibi (Final)

BİLGİ İÇİN:

Birsen USLU ÖZKARACA

e-mail: birsenuslu@gmail.com

www.sporoyunlari.ankara.edu.tr

 

NOT: Yukarıdaki programda yer alan maçların tamamı Cebeci Spor Salonu’nda oynanacaktır.