T.C. ANKARA ÜNİVERSİTESİ

  1. SPOR OYUNLARI I. DÖNEM MAÇ PROGRAMI
Branş Maç No Tarih Saat TAKIM-A SKOR TAKIM-B
A B
Basketbol E – 01 16.11.2017 Perşembe 10:00 Diş Hekimliği Fak.     GAMA MYO
Basketbol E – 02 16.11.2017 Perşembe 11:30 Spor Bilimleri Fak. Tıp Fakültesi
Basketbol E – 03 16.11.2017 Perşembe 13:00 Dil ve Tarih Coğ. Fak. İletişim Fakültesi
Basketbol E – 04 16.11.2017 Perşembe 14:30 Sağlık Hiz. MYO Eğitim Bilimleri Fak.
Basketbol E – 05 17.11.2017 Cuma 10:00 Veteriner Fakültesi Ziraat Fakültesi
Basketbol E – 06 17.11.2017 Cuma 11:30 Mühendislik Fakültesi Sağlık Bilimleri Fak.
Basketbol E – 07 17.11.2017 Cuma 13:00 Uygulamalı Bil. Fak.     Fen Fakültesi
Basketbol E – 08 17.11.2017 Cuma 14:30 Eczacılık Fakültesi Hukuk Fakültesi
Basketbol E – 10 21.11.2017 Salı 11:30 02 Mağlubu 03 Mağlubu
Basketbol E – 11 21.11.2017 Salı 13:00 04 Mağlubu 05 Mağlubu
Basketbol E – 09 21.11.2017 Salı 14:30 Siyasal Bilgiler Fak. 01 Galibi
Basketbol K – 01 23.11.2017 Perşembe 10:00 Spor Bilimleri Fak.     Diş Hekimliği Fak.
Basketbol K – 02 23.11.2017 Perşembe 11:30 Dil ve Tarih-Coğ. Fak.     Eczacılık Fakültesi
Basketbol E – 13 23.11.2017 Perşembe 13:00 07 Mağlubu     08 Mağlubu
Basketbol E – 14 23.11.2017 Perşembe 14:30 02 Galibi 03 Galibi
Basketbol E – 15 29.11.2017 Çarşamba 10:00 04 Galibi 05 Galibi
Basketbol E – 16 29.11.2017 Çarşamba 11:30 09 Galibi 06 Galibi
Basketbol K – 03 29.11.2017 Çarşamba 13:00 Ziraat Fakültesi     Sağlık Bilimleri Fak.
Basketbol K – 04 29.11.2017 Çarşamba 14:30 Veteriner Fakültesi     Hukuk Fak.
Basketbol K – 05 01.12.2017 Cuma 10:00 01 Mağlubu     02 Mağlubu
Basketbol K – 06 01.12.2017 Cuma 11:30 03 Mağlubu     04 Mağlubu
Basketbol E – 17 01.12.2017 Cuma 13:00 07 Galibi 08 Galibi
Basketbol E – 18 01.12.2017 Cuma 14:30 13 Galibi 09 Mağlubu
Basketbol E – 19 05.12.2017 Salı 10:00 12 Galibi 15 Mağlubu
Basketbol E – 20 05.12.2017 Salı 11:30 11 Galibi 16 Mağlubu
Basketbol K – 07 05.12.2017 Salı 13:00 01 Galibi     02 Galibi
Basketbol K – 08 07.12.2017 Perşembe 10:00 03 Galibi     04 Galibi
Basketbol E – 21 07.12.2017 Perşembe 11:30 10 Galibi 17 Mağlubu
Basketbol E – 22 07.12.2017 Perşembe 13:00 18 Galibi 14 Mağlubu
Basketbol E – 23 11.12.2017 Pazartesi 10:00 14 Galibi 15 Galibi
Basketbol E – 24 11.12.2017 Pazartesi 11:30 16 Galibi 17 Galibi
Basketbol K – 09 11.12.2017 Pazartesi 13:00 05 Galibi     08 Mağlubu
Basketbol K – 10 13.12.2017 Çarşamba 10:00 06 Galibi     07 Mağlubu
Basketbol E – 25 13.12.2017 Çarşamba 11:30 21 Galibi 20 Galibi
Basketbol E – 26 13.12.2017 Çarşamba 13:00 19 Galibi 22 Galibi
Basketbol E – 27 15.12.2017 Cuma 10:00 25 Galibi 24 Mağlubu
Basketbol E – 28 15.12.2017 Cuma 11:30 26 Galibi 23 Mağlubu
Basketbol K –11 15.12.2017 Cuma 13:00 07 Galibi     08 Galibi
Basketbol K –12 19.12.2017 Salı 10:00 09 Galibi     10 Galibi
Basketbol E – 29 19.12.2017 Salı 11:30 23 Galibi 24 Galibi
Basketbol E – 30 19.12.2017 Salı 13:00 27 Galibi 28 Galibi
Basketbol K – 13 21.12.2017 Perşembe 11:00 12 Galibi     11 Mağlubu
Basketbol E – 31 21.12.2017 Perşembe 13:00 30 Galibi 29 Mağlubu
Basketbol E – 32 26.12.2017 Salı 11:00 29 Galibi (FİNAL) 31 Galibi  (FİNAL)
Basketbol K – 14 26.12.2017 Salı 13:00 11 Galibi (FİNAL)     13 Galibi (FİNAL)

 

BİLGİ İÇİN:

Birsen USLU ÖZKARACA

e-mail: birsenuslu@gmail.com

www.sporoyunlari.ankara.edu.tr

 

NOT: 1-Yukarıdaki programda yer alan maçların tamamı Cebeci Spor Salonu’nda oynanacaktır.

          2-ÜZERİ GRİ DOLGULU MAÇLAR OYNANMAYACAKTIR.