T.C. ANKARA ÜNİVERSİTESİ

42. SPOR OYUNLARI KADIN-ERKEK MAÇ PROGRAMI

Branş Maç No Tarih Saat TAKIM-A SKOR TAKIM-B
A B
Basketbol E – 01 28.11.2018 Çarşamba 10:00 Ziraat Fakültesi 68 43 Eğitim Bilimleri Fak.
Basketbol E – 02 28.11.2018 Çarşamba 11:30 Fen Fakültesi 62 38 Eczacılık Fakültesi
Basketbol E – 03 28.11.2018 Çarşamba 13:00 Sağlık Bilimleri Fak. 54 48 Hukuk Fakültesi
Basketbol E – 04 28.11.2018 Çarşamba 00:00 Dil ve Tarih Coğ. Fak. 20 0 GAMA MYO
Basketbol K – 01 04.12.2018 Salı 11:00 Fen Fakültesi 69 23 Diş Hekimliği Fakültesi
Basketbol E – 08 04.12.2018 Salı 12:30 Spor Bilimleri Fakültesi 74 57 01 Galibi (Ziraat Fak.)
Basketbol E – 07 04.12.2018 Salı 14:00 Tıp Fakültesi 63 64 Siyasal Bilgiler Fak.
Basketbol E – 05 04.12.2018 Salı 15:30 Veteriner Fakültesi 31 43 Diş Hekimliği Fakültesi
Basketbol E – 06 30.11.2018 Cuma 00:00 Güzel Sanatlar Fak. 20 0 Mühendislik Fakültesi
Basketbol E – 09 06.12.2018 Perşembe 11:00 02 Galibi (Fen Fak.) 54 68 03 Galibi (Sağlık Bil. F.)
Basketbol K – 02 06.12.2018 Perşembe 12:30 Eczacılık Fakültesi 0 20 Spor Bilimleri Fakültesi
Basketbol K – 03 12.12.2018 Çarşamba 00:00 Sağlık Bilimleri Fak. 20 0 Güzel Sanatlar Fak.
Basketbol K – 04 12.12.2018 Çarşamba 12:00 Dil ve Tarih-Coğ. Fak 50 59 Hukuk  Fak.
Basketbol E – 10 12.12.2018 Çarşamba 13:30 04 Galibi (DTCF) 65 69 05 Galibi (Diş H.F)
Basketbol E – 11 12.12.2018 Çarşamba 15:00 06 Galibi (Mühendislik F.)  39 75
07 Galibi (Siyasal B.F.)
   
Basketbol E – 12 14.12.2018 Cuma 10:00 08 Galibi (Spor B.F.) 66 59 09 Galibi (Sağlık B.F.)
Basketbol K – 05 14.12.2018 Cuma 11:30 01 Galibi (Fen F.)
61 31 02 Galibi (Spor B.F.)
Basketbol K – 06 14.12.2018 Cuma 13:00 03 Galibi (Sağlık Bil.F.) 41 52 04 Galibi (Hukuk F.)
Basketbol E – 13 14.12.2018 Cuma 15:00 10 Galibi (Diş H.F.) 40 60 11 Galibi (Siyasal B.F.)
         
Basketbol K – 07 19.12.2018 Çarşamba 14:00 05 Mağlubu (3. lük Maçı) (Spor B.F.)
 64 44
06 Mağlubu (3. lük Maçı) (Sağlık B.F.)
Basketbol E – 14 19.12.2018 Çarşamba 15:30 12 Mağlubu (3. lük Maçı) (Sağlık B.F.)  51 47
13 Mağlubu (3. lük Maçı) (Diş H.F.)
Basketbol K – 08 21.12.2018 Cuma 14:00 05 Galibi (FİNAL) (Fen F.)
    06 Galibi (FİNAL) (Hukuk F.)
Basketbol E – 15 21.12.2018 Cuma 15:30 12 Galibi (FİNAL) (Spor B.F.)     13 Galibi (FİNAL) (Siyasal B.F.)

BİLGİ İÇİN:

Birsen USLU ÖZKARACA

e-mail: birsenuslu@gmail.com

www.sporoyunlari.ankara.edu.tr

 

NOT: 1-Yukarıdaki programda yer alan maçların tamamı Cebeci Spor Salonu’nda oynanacaktır.

          2-ÜZERİ GRİ DOLGULU MAÇLAR OYNANMAYACAKTIR.