1. GELENEKSEL SPOR OYUNLARI DERCELER
42. Geleneksel Spor Oyunları BADMİNTON
TARİH 11.12.2018
YER Cebeci Spor Salonu
KATILIMCI SAYISI KADIN: 4 ERKEK: 7
FERDİ SIRALAMA
 

KADINLAR

1. Gülsüm KUMRU –  Hukuk Fakültesi
2. Derin BURTSEVA – DTCF
3. Nisa GÖÇMENOĞLU –   Hukuk Fakültesi
 

ERKEKLER

1. Rafah Munnila PRATH – İlahiyat Fakültesi
2. Cesur AYGÜN – Hukuk Fakültesi
3. Abdurrahman FARİD –  İlahiyat Fakültesi
 
42. Geleneksel Spor Oyunları BASKETBOL
TARİH 28.11.2018-26.12.2018
YER Cebeci Spor Salonu
KATILIMCI SAYISI KADIN: 49 (7 takım) ERKEK: 141 (13 takım)
OYNANAN MAÇ SAYISI KADIN: 8 ERKEK: 15
TAKIM SIRALAMASI
 

KADINLAR

1. Fen Fakültesi
2. Hukuk Fakültesi
3. Spor Bilimleri Fakültesi
 

ERKEKLER

1. Spor Bilimleri Fakültesi
2. Siyasal Bilgiler Fakültesi
3. Sağlık Bilimleri Fakültesi
 
41. Geleneksel Spor Oyunları FUTBOL
TARİH 10.04.2018-14.05.2018
YER Gölbaşı Spor Bilimleri Fakültesi Futbol Sahası
KATILIMCI SAYISI KADIN: ERKEK: 276 (20 takım)
OYNANAN MAÇ SAYISI KADIN: ERKEK: 276 (20 takım)
TAKIM SIRALAMASI
 

ERKEKLER

1. Spor Bilimleri Fakültesi
2. Siyasal Bilgiler Fakültesi
3. Mühendislik Fakültesi
 
41. Geleneksel Spor Oyunları GÜREŞ
TARİH 06.03.2018
YER Yaşar Doğu Güreş Salonu / ULUS
KATILIMCI SAYISI KADIN: ERKEK: 8
FERDİ SIRALAMA
70 kg 74 kg
1. Mederberk ALİBAYEV 1. Ali Müslim HİM
2. Bedirhan KİRAZ 2. M. Alperen ÖZDEMİR
3. Onur TOMBUŞ 3. Oğuzhan SERTDEMİR
86 kg  
1. Tarkan YILMAZ
2. Hüseyin YAMAN
 

 

 

42. Geleneksel Spor Oyunları MASA TENİSİ
TARİH 20.12.2018
YER Cebeci Spor Salonu
KATILIMCI SAYISI KADIN: 3 ERKEK: 70
OYNANAN MAÇ SAYISI 76
FERDİ SIRALAMA
 

KADINLAR

1. Ceyda BAZEK
2. Kader ŞİMŞEK
3. Pamir KÖKSOY
 

ERKEKLER

1. Fatih AKBEK – Tıp Fakültesi
2. Okan İNCE – Hukuk Fakültesi
3. Kadir AYDIN – Fen Fakültesi
TAKIM SIRALAMASI
 

ERKEKLER

1. Tıp Fakültesi
2. Hukuk Fakültesi
3. Ziraat Fakültesi
 
42. Geleneksel Spor Oyunları SALON FUTBOLU
TARİH 27.11.2018-25.12.2018
YER Ziraat Fakültesi Spor Salonu
KATILIMCI SAYISI KADIN: ERKEK: 190 (18 takım)
OYNANAN MAÇ SAYISI KADIN: ERKEK: 18
TAKIM SIRALAMASI
ERKEKLER 1. Tıp Fakültesi
2. Ziraat Fakültesi
3. Veteriner Fakültesi
 
41. Geleneksel Spor Oyunları TENİS
TARİH 10.04.2018-07.05.2018
YER Tandoğan Tenis Kortları
KATILIMCI SAYISI KADIN: 25 ERKEK: 45
OYNANAN MAÇ SAYISI 68
FERDİ SIRALAMA
KADIN 1. Aynur ERDOĞAN
2. Meltem ORUÇ
ERKEKLER 1. Berkay ÇETİN
2. Mehran NARİMANJAHAN
 
41. Geleneksel Spor Oyunları VOLEYBOL
TARİH 27.02.2018-03.04.2018
YER Cebeci Spor Salonu
KATILIMCI SAYISI KADIN: 156 (13 takım) ERKEK: 145 (13 takım)
OYNANAN MAÇ SAYISI 50
TAKIM SIRALAMASI
 

KADINLAR

1. Hukuk Fakültesi
2. Spor Bilimleri Fakültesi
3. Eğitim Bilimleri Fakültesi
 

ERKEKLER

1. Spor Bilimleri Fakültesi
2. Tıp Fakültesi
3. Ziraat Fakültesi
 
41. Geleneksel Spor Oyunları YÜZME
TARİH 25.04.2018
YER Tandoğan Olimpik Yüzme Havuzu
KATILIMCI SAYISI KADIN: 6 ERKEK: 4
FERDİ SIRALAMA
50 m Serbest Kadın 50 m Serbest Erkek
1. Selin ONRAT 1. Mustafa Sami YAVUZ
2. Fulya AKTAŞ 2. Can YAVUZ
3. Birce BAYIR 3. Veysi YÜKSEL
50 m Kurbağalama Kadın 50 m Kurbağalama Erkek
1. Selin ONRAT 1. Can YAVUZ
2. Fulya AKTAŞ 2.  
3. Birce BAYIR 3.  
50 m Kelebek Kadın 50 m Kelebek Erkek
1. Dila Şevin DOĞAN 1. Mustafa Sami YAVUZ
2. Tuğçe AY 2. Can YAVUZ
3. Fulya AKTAŞ 3.  
50 m Sırtüstü Kadın 50 m Sırtüstü Erkek
1. Dila Şevin DOĞAN 1. Mustafa Sami YAVUZ
2. Tuğçe AY 2. Can YAVUZ
3. Fulya AKTAŞ 3.