T.C.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI

  1. GELENEKSEL SPOR OYUNLARI

BADMİNTON

TARİH 19.12.2016
YER Cebeci Spor Salonu
KATILIMCI SAYISI KADIN: 9 ERKEK: 11
SIRALAMA (FERDİ)
 

KADINLAR

1. Hatice ÇELEBİ – Spor Bilimleri Fakültesi
2. Beyza AKTÜRK – Sağlık Bilimleri Fakültesi
3. Tuğçe MUTLU – Hukuk Fakültesi
 

ERKEKLER

1. Hakan KALE – Sağlık Bilimleri Fakültesi
2. Buğra EKİCİ – Ziraat Fakültesi
3. M. Cesur AYGÜN – Hukuk Fakültesi

 

BASKETBOL

TARİH 12.12.2016-15.03.2017
YER Cebeci Spor Salonu
KATILIMCI SAYISI KADIN: 54 (7 takım) ERKEK: 158 (16 takım)
SIRALAMA (TAKIM)
 

KADINLAR

1. Spor Bilimleri Fakültesi
2. Sağlık Bilimleri Fakültesi
3. Hukuk Fakültesi
 

ERKEKLER

1. Spor Bilimleri Fakültesi
2. Hukuk Fakültesi
3. Ziraat Fakültesi

 

GÜREŞ

TARİH 15.03.2017
YER Yaşar Doğu Güreş Salonu-ULUS
KATILIMCI SAYISI KADIN: ERKEK: 11
SIRALAMA (FERDİ)
61 KİLO 70 KİLO
DER ADI SOYADI FAKÜLTESİ DER ADI SOYADI FAKÜLTESİ
1 İ. Semih TAFLAN İlahiyat F. 1 M. Alperen ÖZDEMİR Siyasal B. F.
2 Enes ÖZDEMİR Ziraat F. 2 Sahabe POLAT Ziraat F.
3 Ömer POLAT Sağlık Hiz. MYO 3 Kemal CARAN Ziraat F.
74 KİLO 86 KİLO
DER ADI SOYADI FAKÜLTESİ DER ADI SOYADI FAKÜLTESİ
1 Oğuzhan SERTDEMİR Hukuk F. 1 Bedirhan KİRAZ İlahiyat F.
2 C. Berk AKBABA Ziraat F. 2 Ö. Burak SOLAK Ziraat F.
125 KİLO
DER ADI SOYADI FAKÜLTESİ
1 M. Furkan AKÇA Mühendislik F.

 

HENTBOL

TARİH 09.12.2016-21.12.2016
YER Cebeci Spor Salonu
KATILIMCI SAYISI KADIN: ERKEK: 37 (4 takım)
SIRALAMA (TAKIM)
 

ERKEKLER

1. İletişim Fakültesi
2. Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi
3. Siyasal Bilgiler Fakültesi

 

MASA TENİSİ

TARİH 23.11.2016
YER Cebeci Spor Salonu
KATILIMCI SAYISI KADIN: 2 ERKEK: 16
SIRALAMA (FERDİ)
 

KADINLAR

1. Hilal EŞBAH – Siyasal Bilgiler Fakültesi
2. Merve KARAGÖZ – Hukuk Fakültesi
 

ERKEKLER

1. Coşkun KARAGÖZ – Elmadağ MYO
2. Hüseyin KİRİŞOĞLU – Ziraat Fakültesi
3. Uğur CÜCE – Hukuk Fakültesi
SIRALAMA (TAKIM)
 

ERKEKLER

1. Tıp Fakültesi
2. Ziraat Fakültesi
3. Hukuk Fakültesi

 

TENİS

TARİH 10.04.2017-28.04.2017
YER Tandoğan Tenis Kortları
KATILIMCI SAYISI KADIN: ERKEK: 9
SIRALAMA (FERDİ)
 

ERKEKLER

1. Ahmet ARIKAN – Mühendislik Fakültesi
2. Buğra ERDEVİREN – Fen Fakültesi

 

VOLEYBOL

TARİH 03.03.2017-03.05.2017
YER Cebeci Spor Salonu
KATILIMCI SAYISI KADIN: 99 (11 takım) ERKEK: 104 (11 takım)
SIRALAMA (TAKIM)
 

KADINLAR

1. Eğitim Bilimleri Fakültesi
2. Hukuk Fakültesi
3. İletişim Fakültesi
 

ERKEKLER

1. Hukuk Fakültesi
2. Ziraat Fakültesi
3. Tıp Fakültesi

 

 

YÜZME

TARİH 12.04.2017
YER Olimpik Yüzme Havuzu-Tandoğan
KATILIMCI SAYISI KADIN: 5 ERKEK: 13
SIRALAMA (FERDİ)
 

 

 

 

 

 

KADINLAR

50 METRE KELEBEK
1. TUĞÇE AY
100 METRE KURBAĞA
1. AYŞE GÖKNUR TANSU ÖNCEL
50 METRE SIRT
1. TUĞÇE AY
2. AYŞE GÖKNUR TANSU ÖNCEL
100 METRE SERBEST
1. İLKE ÖZTÜKSEL
50 METRE KURBAĞA
1. SELİN ONRAT
50 METRE SERBEST
1. İLKE ÖZTÜKSEL
2. FULYA AKBAŞ
 

 

 

 

 

 

ERKEKLER

50 METRE KELEBEK
1. AYBERK FURKAN ÖZTÜRK
2. SAMİ YAVUZ
100 METRE KURBAĞA
1. ERDEM MAHANOĞLU
50 METRE SIRT
1. ANIL GÖKTAŞ
100 METRE SERBEST
1. AYBERK FURKAN ÖZTÜRK
2. CEVAT KÖYLÜ
3. YİĞİTHAN GÜRHAN
100 METRE SIRT
1. ENES ÜNCÜ
2. METE KAYA
50 METRE KURBAĞA
1. CANBERK USTA
2. CEVAT KÖYLÜ
50 METRE SERBEST
1. ERDEM MAHANOĞLU
2. METE KAYA
3. YİĞİTHAN GÜRHAN

 

 

 

 

 

 

 

 

YASİN NACİ AĞAROĞLU SALON FUTBOLU

TARİH 01.12.2016-29.03.2017
YER Ziraat Fakültesi Spor Salonu
KATILIMCI SAYISI KADIN: ERKEK: 148 (15 takım)
SIRALAMA (TAKIM)
 

ERKEKLER

1. Hukuk Fakültesi
2. Ziraat Fakültesi
3. Siyasal Bilgiler Fakültesi