T.C.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI

30. SPOR OYUNLARI SONUÇLARI

ATLETİZM (Ferdi)

Bayanlar                                                                    Erkekler

100m koşu                                                                100m koşu

1. Gülhan GÜZEL (Cebeci. Sağ. M.Y. O)                1. Mesut SÜTÇÜ (Çankırı M.Y. O)

2. Kader HATİNOĞLU (Çankırı M.Y. O)                2. Uğur DOĞAN (Çankırı M.Y. O )

   3. Medine EROL (Çankırı M.Y. O)                           3. Vedat AKSAY (Beypazarı M.Y. O)

Gülle atma                                                                 Gülle atma

     1. Gamze AYGÜN (Çankırı M.Y. O)                       1. Recep CEYLEN (Çankırı M.Y. O)

2. Meltem YILDIRIM (Çankırı M.Y. O)                  2. Raşit ÖZCAFER (Tıp Fak.)

            3. D. Nur ŞAHİN (S.B.F.)                                        3. Polat YÜCEL (Siyasal Bilgiler Fak.)

400m koşu                                                                400m koşu

1. Gülhan GÜZEL (Cebeci S.M.Y. O)                     1. Vedat AKSAY (Beypazarı M.Y. O)

    2. Burcu IŞIK (Çankırı M.Y. O)                               2. Hasan ÇOĞALAN (Çankırı M.Y. O)

3. Nuray ERDOĞAN (Cebeci S.M.Y. O)                 3. Emrah VARLI (Beypazarı M.Y. O)

Uzun atlama                                                             Uzun atlama

1. Medine EROL (Çankırı M.Y. O)                          1. Mesut SÜTÇÜ (Çankırı M.Y. O)

   2. Didem BOZKURT (Cebeci S.M.Y. O)                2. Vedat AKSAY (Beypazarı M.Y. O)

        3. Kader HATİNOĞLU (Çankırı M.Y. O)               3. İbrakvim OUSPAROV (İlahiyat Fak.)

800m koşu                                                                1500m koşu

1. Hilal ARIK (Çankırı M.Y. O)                               1. Yunus ÇAĞLAR (Çankırı M.Y. O)

  2. Rukiye KOÇANLI (Çankırı M.Y. O)                   2. M. Can SÖNMEZ (Çankırı M.Y. O)

       3. Betül TUNCAY (Cebeci S.M.Y. O)                     3. Sinan TANRIÖVEN (Siyasal Bil. Fak)

4x100m koşu                                                            4x100m koşu

    1. Çankırı M. Y. O                                                    1. Çankırı M.Y. O

2. Cebeci S.M.Y. O                                                   2. Tıp Fakültesi

             3. Siyasal Bilgiler Fak.                                              3. Siyasal Bilgiler Fak

ATLETİZM (Takım)

Bayanlar                                                                   Erkekler

   1. Çankırı M.Y. O                                                      1. Çankırı M.Y. O

2. Cebeci S.M.Y. O                                                   2. Tıp Fakültesi

          3. Siyasal Bilgiler Fak                                               3. Siyasal Bilgiler Fak

BADMİNTON

Bayanlar                                                                   Erkekler

 1. Ilgın DOĞAN ( Fen Fak. )                                    1. Arda AKYOL ( Fen Fak. )

2. Elvan DOĞAN ( D.T.C.F )                                   2. Olcay TOKA ( Fen Fak. )

                3. Seda Tunalı ( D.T.C.F )                                         3. Avşin SALMAN (Diş Hek. Fak. )

BASKETBOL

Bayanlar                                                                   Erkekler

1. Dil ve Tarih Coğrafya Fak.                                   1. Tıp Fakültesi

            2. Mühendislik Fak.                                                  2. Siyasal Bilgiler Fak

 3. Tıp Fakültesi                                                          3. Diş Hek. Fak.

4. Eğitim Bil. Fak.                                                     4. İletişim Fak.

VOLEYBOL

Bayanlar                                                                   Erkekler

             1. Siyasal Bilgiler Fak.                                              1. Siyasal Bilgiler fak.

2. Fen Fak.                                                                 2. Hukuk Fak.

 3. Diş Hek. Fak.                                                        3. İletişim Fak.

      4. Hukuk Fak.                                                            4. Çankırı M.Y. O

FUTBOL

1. Siyasal Bilgiler Fak

2. Veteriner Fak.

3. Fen fak.

4. Diş Hek. Fak

HENTBOL

Bayanlar                                                                   Erkekler

1. Çankırı M.Y. O                                                     1. Çankırı M.Y. O

      2. Diş Hek. Fak                                                         2. Mühendislik Fak.

          3. Cebeci S.M.Y. O                                                   3. Siyasal Bilgiler Fak.

MASA TENİSİ

Bayanlar                                                                   Erkekler

        1.Tıp Fak.                                                                  1. Siyasal Bilgiler Fak.

 2. Diş. Hek. Fak.                                                       2. Çankırı M.Y. O

3. Dil ve Tarih Coğrafya fak.                                    3. Diş Hek. Fak

4. Çankırı M.Y. O                                                     4. Tıp Fak.

TENİS

Bayanlar                                                                   Erkekler

1. Ziraat Fak.                                                                1. Fen Fak.

                               2. Dil ve Tarih Coğrafya Fak.                                   2. Dil ve Tarih Coğrafya Fak

3. Fen Fak.                                                                 3. Tıp Fak.

GÜREŞ

1. Çankırı M.Y. O

2. İlahiyat Fak.

3. B.E.S.Y.O

55 kg.                                                                         60 kg.

1. Süleyman SEYİT ( İlahiyat fak. )                         1. Ümit ÇETİN ( Çankırı M.Y. O )

            2. Emrah ÇETİN ( Çankırı M.Y. O )                        2. Hamza KIZILASLAN (Çankırı M.Y.O)

3. Abubakar YUSUFOV ( D.T.C.F )

3. Bülent POLAT ( Çankırı M.Y. O )

66 kg.                                                                        74 kg.

           1. Ömer PEHLİVAN (Çankırı M.Y. O )                   1. Aptullahman AHMEDOV ( İlah. Fak.)

2. Muamed MEDZİDOV ( Çankırı M.Y. O )           2. Ümit AKYOL (Çankırı M.Y. O )

   3. Murat ALTAY (Çankırı M.Y. O )                          3. Ayetullah AKER (Çankırı M.Y. O )

                                                                                              3. Hayrettin AKYOL (Çankırı M.Y. O )

84 kg.                                                                        96 kg.

1. Ramazan DUDAHEV ( İlahiyat Fak.)                  1. Ahmet UÇAR ( Veteriner Fak. )

2. Sadık KENANOĞLU (Çankırı M.Y. O )             2. Yüksel KURU ( Çankırı M.Y. O )

3. Süleyman UYAR (Çankırı M.Y. O )                    3. Mehmet POLAT ( B.E.S.Y.O )

3. Mustafa AYDENARIĞ ( B.E.S.Y.O )                  3. Şükür UZUN (Çankırı M.Y. O )

120 kg.

1. Hayri GÜNDAHİ (Çankırı M.Y. O )

2. Yağmur Osman ÜSTÜN (Çankırı M.Y. O )

YÜZME

50 m. Serbest

1. Tuğçe GÜRKDE ( Ziraat Fak. )

2. Ayça KOCA ( Tıp Fak. )

3. Dilara SİS ( Tıp Fak. )

50 m. Kurbağalama

1. Tuğçe GÜRKDE (Ziraat Fak. )

2. Ayşe UYGUR ( Tıp Fak. )

50 m. Sırtüstü

1. Ayça KOCA (Tıp Fak. )

2. Ayşe UYGUR (Tıp Fak. )

3. Dilara SİS (Tıp Fak. )

50 m. Kelebek

1. Duygu DOĞAN ( Ziraat Fak. )

2. Elif ŞENKAL ( Ziraat Fak. )

100 m. Serbest

1. Duygu DOĞAN ( Ziraat Fak. )

2. Elif ŞENKAL ( Ziraat Fak. )