T.C. ANKARA ÜNİVERSİTESİ

  1. GELENEKSEL SPOR OYUNLARI FUTBOL ERKEKLER MAÇ PROGRAMI
Branş Maç No Tarih Maç Saati Araç

Tandoğan

Hareket

Araç

Gölbaşı

Hareket

TAKIM-A TAKIM-B
Futbol E – 01 10.04.2018 Salı 10:00 09:00 12:00 Veteriner Fakültesi Uygulamalı Bil. Fak.
Futbol E – 02 10.04.2018 Salı 11:30 10:30 13:30 İletişim Fak. Eğitim Bilimleri Fak.
Futbol E – 03 10.04.2018 Salı 13:00 12:00 15:00 Ziraat Fakültesi Adalet MYO
Futbol E – 04 10.04.2018 Salı 14:30 13:30 16:30 Spor Bilimleri Fak. Beypazarı MYO
Futbol E – 05 11.04.2018 Çarşamba 10:00 09:00 12:00 Nallıhan MYO Elmadağ MYO
Futbol E – 06 11.04.2018 Çarşamba 11:30 10:30 13:30 Tıp Fakültesi İlahiyat Fak.
Futbol E – 07 11.04.2018 Çarşamba 13:00 12:00 15:00 Diş Hekimliği Fak. Eczacılık Fak.
Futbol E – 08 11.04.2018 Çarşamba 14:30 13:30 16:30 GAMA MYO Mühendislik Fak.
Futbol E – 09 12.04.2018 Perşembe 10:00 09:00 12:00 Siyasal Bilgiler Fak. 01 Galibi
Futbol E – 10 12.04.2018 Perşembe 11:30 10:30 13:30 Hukuk Fak. 02 Galibi
Futbol E – 11 12.04.2018 Perşembe 13:00 12:00 15:00 Dil ve Tarih-Coğ. Fak. 03 Galibi
Futbol E – 12 12.04.2018 Perşembe 14:30 13:30 16:30 Fen Fakültesi 04 Galibi
Futbol E – 13 16.04.2018 Pazartesi 10:00 09:00 12:00 01 Mağlubu 05 Mağlubu
Futbol E – 14 16.04.2018 Pazartesi 11:30 10:30 13:30 06 Mağlubu 02 Mağlubu
Futbol E – 15 16.04.2018 Pazartesi 13:00 12:00 15:00 03 Mağlubu 07 Mağlubu
Futbol E – 16 16.04.2018 Pazartesi 14:30 13:30 16:30 08 Mağlubu 04 Mağlubu
Futbol E – 17 18.04.2018 Çarşamba 10:00 09:00 12:00 12 Mağlubu 13 Galibi
Futbol E – 18 18.04.2018 Çarşamba 11:30 10:30 13:30 11 Mağlubu 14 Galibi
Futbol E – 19 18.04.2018 Çarşamba 13:00 12:00 15:00 10 Mağlubu 15 Galibi
Futbol E – 20 18.04.2018 Çarşamba 14:30 13:30 16:30 09 Mağlubu 16 Galibi
Futbol E – 21 20.04.2018 Cuma 10:00 09:00 12:00 09 Galibi 05 Galibi
Futbol E – 22 20.04.2018 Cuma 11:30 10:30 13:30 06 Galibi 10 Galibi
Futbol E – 23 20.04.2018 Cuma 13:00 12:00 15:00 11 Galibi 07 Galibi
Futbol E – 24 20.04.2018 Cuma 14:30 13:30 16:30 08 Galibi 12 Galibi
Futbol E – 25 24.04.2018 Salı 10:00 09:00 12:00 17 Galibi 23 Mağlubu
Futbol E – 26 24.04.2018 Salı 11:30 10:30 13:30 24 Mağlubu 18 Galibi
Futbol E – 27 24.04.2018 Salı 13:00 12:00 15:00 19 Galibi 21 Mağlubu
Futbol E – 28 24.04.2018 Salı 14:30 13:30 16:30 22 Mağlubu 20 Galibi
Futbol E – 29 26.04.2018 Perşembe 10:00 09:00 12:00 25 Galibi 26 Galibi
Futbol E – 30 26.04.2018 Perşembe 11:30 10:30 13:30 27 Galibi 28 Galibi
Futbol E – 31 26.04.2018 Perşembe 13:00 12:00 15:00 21 Galibi 22 Galibi
Futbol E – 32 26.04.2018 Perşembe 14:30 13:30 16:30 23 Galibi 24 Galibi
Futbol E – 33 03.05.2018 Perşembe 11:00 10:00 13:00 29 Galibi 31 Mağlubu
Futbol E – 34 03.05.2018 Perşembe 12:30 11:30 14:30 32 Mağlubu 30 Galibi
Futbol E – 35 07.05.2018 Pazartesi 11:00 10:00 13:00 31 Galibi 32 Galibi
Futbol E – 36 07.05.2018 Pazartesi 12:30 11:30 14:30 33 Galibi 34 Galibi
Futbol E – 37 09.05.2018 Çarşamba 11:00 10:00 13:00 36 Galibi 35 Mağlubu
Futbol E – 38 14.05.2018 Pazartesi 11:00 10:00 13:00 35 Galibi (FİNAL) 37 Galibi (FİNAL)

BİLGİ İÇİN:

Birsen USLU ÖZKARACA            e-mail: birsenuslu@gmail.com              www.sporoyunlari.ankara.edu.tr

NOT: Yukarıdaki programda yer alan maçların tamamı Gölbaşı Spor Bilimleri Futbol Sahası’nda oynanacaktır.